Sıkça Sorulan Sorular

byali home ailesine katılmak mı istiyorsunuz? Siparişlerinizi www.byalihome.com adresinden kolayca oluşturabilirsiniz. 

Tüm siparişlerinizde siparişiniz tutarı ne olursa olsun kargo ücretini Byalihome karşılar.

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak banka hesapımızdan (TL)  yapabilirsiniz. Bunun için sipariş adımlarını tamamlamalı, ödeme kısmından Havale seçeneğini seçmelisiniz. Bir sonraki adımda banka bilgilerimiz yer alacaktır. Ödeme bize ulaşmadan ürününüz hazırlanmaya başlanmaz. Ayrıca banka bilgimiz sizlerin e-posta adresine de gönderilmiş olacaktır.

Web sitemiz SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikasına sahiptir. Dünyanın en büyük kuruluşlarından bazıları tarafından yönetilen üçüncü taraf modern ödeme sistemlerini kullanıyoruz. Web sitemiz banka / kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve bu bilgileri görmemiz imkansızdır. Verilerinizden bazıları web sitemizde siparişlerin teslimi ve teslimat amaçları için saklanır ve bu bilgiler asla paylaşılmaz veya ifşa edilmez, tüm iade veya değişim kargo makbuzları gizliliğiniz ve veri korumanız için okunamayacak şekilde parçalanır.

Bizlere yapmamızı önerdiğiniz özel ürünler hakkında ulaşabilirsiniz. Uygunluk durumuna göre siparişiniz işleme alınacaktır.

Vermiş olduğunuz sipariş hakkında bir değişiklik,özelleştirme istiyorsanız sitemizde bulunan Canlı Destek hattından, Instagram hesabımızdan veya İletişim sayfamızda bulunan numaralardan ulaşıp bizlere bildirebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin